| Rooney7 a întrebat:

Eu nu inteleg.In oglindă de acasă mă văd genial sunt super-mega multumit, iar intr-o oglindă publică sau de la un lift ceva arat diferit, la fel si in poze arat mai diferit decat in oglindă. Care e problema?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Am un geam in care ma vad foarte bine chiar si cand sunt urata ca noaptea si alte oglinzi si geamuri ca oricat m-as aranja arat ca moartealaughing. Cred ca e de vina lumina, unghiul din care te uiti, forma geamului/oglinzii.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate ca la tine acasa nu ajunge foarte bine lumina pana la oglinda laughing si eu imi fac parul iar apoi cand ma vad in alta oglinda arata ingrozitor big grin

| Ady2098 a răspuns:

Raspunsul logic ar fi ca oglinda e de vina laughing dar cred ca ai ceva probleme de integrare, iar in afara caminului tau te simti complexat.Dar eu cred ca e vorba de oglinda ta happy