| Markusfrtt a întrebat:

De ce arat diferit in poze si filmari/video. Ma vad diferit fata de cum ma vad in unele oglinzi. In oglinda din baia mea imi place cum ma vad, dar in alte oglinzi din casa nu imi prea place, arat cam diferit in altele. Posibil sa ma vad altfel si din cauza ca sunt blond? Argumentati raspunsul?

2 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Oglinzile din casa sunt in diferite pozitii si mai depinde si de lumina ( mai puternica mai slaba etc ), iar in filmari arati cum esti, cat despre poze poate nu esti fotogenic. Bafta!

| g00dmorning a răspuns:

Depinde cat de fotogenic esti.