| sergiu76 a întrebat:

De ce au unii dreptul sa voteze daca nu sunt in cunostinta de cauza, si voteaza toate raspunsurile "stupid", ca nu au ce face, doar sa se amuze?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, si tu! Asa isi etaleaza ei "inteligenta". Stai sa-i vezi pe cei care se baga in seama singuri, te doare durerea de tampeniile lor! laughing

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toți membrii site-ului au aceleași drepturi și obligații.
Citește: termeni și condiții / întrebări frecvente.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Frustrati sunt printre noiwhistling

| Rukhsandra a răspuns:

laughing
nu stiu... dar eu votez doar pe cele care chiar imi plac
dar daca gasesc un raspuns stupid atunci il votez... daca nu ...nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sergiu draga, stiu eu pe cineva caruia nu i-as da dreptul nici sa-mi curete morcovii pentru supa. Am recoltat atatia stupizi din partea lui in 24 de ore ca a trebuit sa-mi rulez un pic de marijuana sa ma consolez... Sa-l invit si pe el? Poate se destinde putin...