| sandra17 a întrebat:

De ce baietii umbla dupa fete mai micute decat ei?

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

L O L! Dar de ce fetele umbla cu baieti mult mai mari ca ele? Fiindca simt nevoia de protectie!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sunt mai usor de vrajit.In plus...sunt cam pe aceeasi minte cu ei... avand in vedere ca baietii se maturizeaza putin mai greu.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

1) Fiindca sunt mai mici si pot si mai usor de manipulat.
2) Fiindca, de obicei, tipele de aceiasi varsta cu ei vor mai mult
3) fiindca tipele de aceiasi varsta sunt cucerite de baieti mai mari

| vio a răspuns:

In ziua de azi mi se pare ca mai mult umbla dupa cele mai mari ca ei...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pupikmik are dreptate, sunt mai usor de prostit big grin, atunci cand dau de o fata mai isteata de obicei se sperie si dau bir cu fugitii,winking