| cherrybomb a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii majori care umbla cu fete de 12 - 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Tzutzik a răspuns:

Eu cred că ei pur și simplu doresc o fetita mai mica,virgina de dorit,sa o creasca cum vor ei,sa o invete ceea ce nu stie, să o ajute, sa fie el 1 la ea,să o aibă la bine și la rău,ea să nu fie in stare sa-l înșele,ea să fie naivă,inocentă, neajutorată și el să-i poată da tot de ce are nevoie! la mine e așa situatie, eu aveam 16 el 21 și avem deam 2 ani de cînd ne intalnim, la inceput tot asa ma gindeam pentru ce-i trebuiesc și el mi-a răspuns, aceste cuvinte!
Baftă!

9 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cherry zicea de 12-13 nu 16+.la treaba asta nu-i zice pedofilie? O.o

| cherrybomb explică (pentru RoCkKiD):

Ba da, dar oare ce au in minte si ele. cat de bine te simti cand faci sex la 13?rolling on the floor oare ce placere simti.

| Celalalt a răspuns:

Pedofili cum *** sa stai cu fete de 12 ani rolling on the floor

| Vasy10 a răspuns:

Simplu O tine pana la o varsta mai mare si dupa aia se kulka cu ia.Asa fac baieti.

| cherrybomb explică (pentru Vasy10):

Daca mai apuca varsta cea mare, daca nu chiar de la 14 ani, oricum ele nu isi dau seama de riscurile la care se expun, si pe urma spun ca au fost violate

| GeorgeX81 a răspuns (pentru cherrybomb):

Pai stiu asta...Ce crezi ca vor ei de fapt de la o fata de 14 ani, nu sa profite de ea? Oricum, de la 16 ani ma apuc si eu de salabig grin mersi muult!

| GeorgeX81 a răspuns:

Sunt niste nemernici! Am 14 ani, iubesc foarte mult o fata de varsta mea...Nu am un fizic de invidiat, dar o iubesc cu adevarat! Ea se simte atrasa doar de nemernicii astia care VOR SA PROFITE DE EA! Adica de la 17 ani in sus.Nu stiu ce sa fac...de cand eram cls I imi place de ea.Si imi vine sa mor cand vad pe face-ul ei in a relationship with X (17, 18 ANI).Voi ce parere aveti de situatia mea?crying((

| cherrybomb explică (pentru GeorgeX81):

Nu stiu ce sfat sa iti dau, stii cateodata aspectul fizic nu reprezinta mare lucru la 14 ani poti sa fii urat( sa zicem), dar cand ajungi sa cresti, si sa te maturizezi, te vei schimba ( ma refer la fizionomie), in generala un fost coleg de clasa era cam uratel, cand a mai crescut s-a facut super dragut, si-a schimbat stilul de a se imbraca, a facut sala, a incepyt sa se intretina, sunt multe fete care umbla cu tipi mai mari decat ele doar pentru popularitate, mereu fetele de 14 ani vor fi atrase de tipii mai mari deoarece ei se dau grozavi in fata lor si le impresioneaza foarte repede, uite eu am 19 ani, si multi tipi de varsta mea incearca sa ma impresinoeze, chiar si mai mari ...cand ma combin cu un tip nu ma uit daca are bmw sau ce cont in banca are, mai mult m-ar impresiona daca vine cu o floare, decat sa vina sa ma i-a cu bmw.
:*