| mystik a întrebat:

De ce imi apare citeodata cind vreau sa intru pe TPU( 500 internal error)?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sunt probleme se server la TPU, prea mare aglomeratie si nu mai face fata! Si eu am avut asa ceva! De obicei refac legatura la internet si o iau de la capat!

| cornel a răspuns:

Asa face la toti.se ma blocheaza site-ul.nu iti fa griji in cateva secunde isi revinehappy

| ELD a răspuns:

Nu`i nimic se mai intampla si mie mi s`a intamplat, dar dupa cateva momente isi revinehappypoate prea multi utilizatori intr-un interval de timpthinking [cred]laughing

| mystik explică:

Nu_mi pot vizualiza profilul, cind vreau sa inoiesc pagina imi scrie 500 internal server error.(

| mystik explică:

Dar si asa am incercat eliana dar ceva nu merge, si are ceva timp aproxi vreo 3 ore.(((((((((((