| Roxata a întrebat:

De ce le plaCe oamenilor sa cheltuiasca?

Răspuns Câştigător
| sese a răspuns:

Din necesitate, lacomie ori prostie.

7 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu cheltuitul in sine, cat procurarea obiectelor dorite.eu ma simt bine si ma relaxez la cumparaturi, desigur sparg si banii. dar nah.pentru ce muncesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O reactie compulsiva datorita frustrarilor, atunci cand se exagereaza.

| Flav a răspuns:

Care e oare rolul banilor? Mi-l comunici si mie daca nu e asta?winking

| JackieSue a răspuns:

Ca sa aiba ce vor sau de nevoie.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pt a avea tot ce ei isi doresc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce vrei sa faci cu banii? tine-i la saltea... poate pana te gandesti sa ii cheltui o sa se schimbe monedatongue

| diavolitza a răspuns:

Poi fiercare om vrea lucruri, obiecte, mici placeri big grin Oricui ii place sa intre intr-un magazin si sa spuna "O cumpar pe asta si pe asta, da si asta, de ce nu si pe asta " day dreaming