| Georgeionut27 a întrebat:

De ce nu le place oamenilor de mine?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu stii sa te prezinti frumos si respectuos!

| blackann a răspuns:

Oamenilor*
stiu*

Sa te preocupe mai bine vorbitul corect, in loc de cine te place si cine nu. Who cares?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că așa te văd ei.

| Anonim147943 a răspuns:

Bună. Oameni au păreri diferite. Nu contează cum arăti, din aceasta lume mare cu siguranță te accepta cineva așa cum esti. Încearca să eviți persoanele care au o pare rea despre tine și petrece timp cu persoanele care au o părere pozitivă.
Uite un citat: Nimeni nu s-a născut urât, doar am crescut într-o societate care judecă.