| anonim_4396 a întrebat:

De ce mai poarta femeile tocuri daca nu sunt in stare de ele?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In urma caror analize obiective si foarte profunde, ai reusit sa ajungi la o asemenea concluzie... extraordinara? laughing thinking

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă-i moda, ce să faci. Că strică coloana, ce contează!

| Thecurious a răspuns (pentru sadrian46):

Serios? Mersul pe tocuri afecteaza coloana vertebrala?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Thecurious):

Da, serios, citește. Și discută cu medicii ortopezi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai fiecare persoana prezinta motivele sale personale.
Poate pentru ca acea femeie este femeie pana la urma si vrea sa invete sa mearga pe tocuri, no?

| GirlOnline81 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Se refera la cele care nu stiu sa poarte tocuri si totusi o fac.
Si da, o femeie care se impiedica pe tocuri arata ridicol happy.