| teodorus a întrebat:

De ce majoritatea de aici repeta raspunsurile cuvant cu cuvant? Pe mine personal ma enerveaza.

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de multe ori sa vreau sa zic exact acelasi lucru ca alta/alte persoana/e, dar nu am mai raspuns la acea intrebare, sau am ales sa imi schimb raspunsul.Suntem peste 21. 000 de mii de useri, si cu siguranta multi avem pareri asemenatoare.big grinAsta e...se mai intampla.big grin

| lifeForJesus a răspuns:

Sant raspunsuri in asteptare, si atunci se intampla lucrul asta!

| mikella a răspuns:

De ce sunt multe raspunsuri identice? pentru ca multi dintre noi nu stim raspunsurile.eu asa cred

Răspuns utilizator avertizat
| bittersweet a răspuns:

Exact. Sunt raspunsuri in asteptare. Eu cand raspund la o intrebare, vad ca mai sunt doar 2 inaintea mea, iar mai apoi cand ma uit... vad ca mai sunt inca 5-6 raspunsuri. E in functie de cum sunt aprobate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu stie sa formuleze singuri o propozitie.CATALINA