| CriCri a întrebat:

De ce nu imi arata raspunsurile? Am pus o intrebare acum o juam' de ora.Im prima padina imi arata ca are 1 raspuns, iar la intrebarile mele imi arata ca are 2, dar cand dau pe intrebare, nici unul. Ce se intampla?

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Trebuie sa mai astepti putin.probabil in acelasi timp au mai postat multe persoane intrebari.sau cum esti tu utilizator mai nou pe site.iti ia mai mult.
Eu de obicei intrebarea pusa o verific a 2 zi.cateodata nici nu ma mira ca nu a raspuns nimeni. dar in fine
Ai rabdare.