| anghelbogdan a întrebat:

De ce nu imi ia detergent din compartiment, al masinii de spalat?

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

In care compartiment ai pus detergentul?
cu ce program speli?
a mea nu ia detergent din primul compartiment daca spal fara prespalare adica de la programul 1
neavand haine asa murdare eu spal incepand cu programul 3 si detergentul il pun in compartimentul din mijloc iar in compartimentul din dreapta pun lenor
masina mea este de marca ZANUSSI

1 răspuns:
| linx a răspuns:

Posibil sa se fi infundat orificiul de scurgere, fa o solutie din apa cu sare de lamaie si toarna acolo apoi dai un ciclu de spalare in gol