| 7MyLuckyNumber a întrebat:

De ce nu merge sa downloadez Metin2 GX de pe site(megaupload) va rog am nevoie de ajutor sau daca nu dati-mi alt site de unde sa-l iau DAU

10 răspunsuri:
| 7MyLuckyNumber explică:

Cum as putea sa-l downloadez?

| Sor0N a răspuns:

Poi uneori se fac modificari! Nu exista alt site in afara de megaupload
til dau eu:http://www.megaupload.com/? d=DMXHBL75

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logheazate inainte sa-l ieiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum merge deci poti sa il downloadeziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nici mie nu-mi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma il downloadez si imi da autopatcher dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care im itrimite si mie arhiva cu metin2 gx dati add: rocky_crysty90 va rog mult

| Angeleyzz a răspuns:

Am si eu o intrebare va rogwinking cum folosesc megaupload ca, cand dau acolo imi apare ceva cu3 poze, si cu sent si browse unde dau sa scriu un joc sa mi-l downladese pls de ajutor...

| sterling89 a răspuns:

O fi expirat