| Jo17 a întrebat:

De ce o persoana pe care o cunosc cam de 1 saptamana nu vrea sa imi spuna ce semnifica tatuajul lui?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate are legătură cu fosta iubită și nu vrea să intre în detalii, ca apoi să fie nevoit să îți dea și alte explicații. Ori, l-a ales fiindcă i-a plăcut modelul.
Nu-l presa, lasă-l în pace, când simte nevoia să se destăinuie o va face, fără să-l întrebi. E prea devreme să-l întrebi de toate detaliile. Când îl vei cunoaște mai bine, vei avea răspuns la toate întrebările.

| Clorox a răspuns:

Poate pentru ca esti prea curios si esti stresant? Nu stiu.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ca poate nu e treaba ta sa stii.

| PIPER23 a răspuns:

Poate e ceva sufletesc, la care tine mult. Nici eu nu ti'as spune.