| andrei a întrebat:

De ce preotii au ucis atatea femei "vrajitoare", cand in vremea aceea ei erau considerati cei mai inteligenti oameni?

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Fiindca oamenii sunt prosti, si pe deasupra mai erau si needucati pe vremea aia.Pui 3 cuvinte pe care ei nu le inteleg intr-o propozitie,le pronunti cu ingamfare si tupeu, si te considera intelectual, deci, inteligent.Si daca esti inteligent e clar ca trebuie' sa te urmeze fara sa comenteze.Astfel multi conducatori si-au permis sa faca to felu' de porcarii.Hope I helped.happy

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Oare?