| anonim_4396 a întrebat:

Vă considerați inteligenți?

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Putin destept insa cu siguranta inteligent aproape tot timpul! Sa nu uit ca sunt si foarte modest!?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat ma descurc in viata da

| Ofiintă a răspuns:

Acuma depinde și la care nivel de inteligență te referi.
Depinde cu cine mă compar. Găsesc oameni mai puțin inteligenți decât mine sau mai inteligenți decât mine.
Sunt mulțumită de capacitatea mea intelectuală, dar evident nu sunt mai inteligentă decât celelalte persoane determinate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh, nu stiu ce sa zic, nu chiar thinking

Era o faza, dar o zic la modul general, "Stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur..."
Presupun ca este valabila pentru toti si in acelasi timp pentru nimeni.

| Catrice a răspuns:

Nah,doar un pui de geniuhee hee

| SilentRain a răspuns:

Nup,dar e ok

| mentholinks a răspuns:

Cateodata.

| raMLesS a răspuns:

Da, geniu chiar.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa fii inteligent înseamnă sa ai cunoștințe vaste, memorie vizuala, auditivă, toate cele foarte bune gândire logica, creativitate așa mai departe. Nu cred ca le am pe toate deci nu. Însă acum și cu inteligenta e relativa. Noua ni se spunea la școala ca cu cât un om invata mai mult cu atat se crede mai prost. laughing

| Apokales a răspuns:

Ocazional. laughing

| NotNamed a răspuns:

Depinde ce iau ca punct de referință. Dar ca sa raspund subiectiv, da, ma consider destept.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu destul de inteligent.
Numai prostul crede că le știe pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

InteliGeantă. tongue

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca ti-am spus eu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop, in schimb mă consider un om cu caracter, un om valoros, foarte sincer.

| Anuket a răspuns:

Și mai cum, da' trebuie să o las mai moale și să fac mai multe.

| nooneishereboo a răspuns:

Un om inteligent nu stă tot timpul să se gândească dacă e inteligent sau nu.
Și în primul depinde la ce tip de inteligență te referi, că e de mai multe feluri.