| relustefan a întrebat:

De ce se vopsesc femeile cu albastru?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca asa le place și asa simt. Sunt niște ființe emoționale care câteodată acest amănunt le poate da o stare mai buna, o goliciune sufleteasca pe care asa sunt unele ce le "întrețin" prin metoda aleasa. Unele ca asa considera ele ca asa e în trend, altele urmează efectul turmei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate le sta bine asa.

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca, presa a incercat sa puna femeile sa poarte rosu pentru ca le place la barbati, si pe ei sa poarte albastru ca sa atraga femei (moda), dar n-a functionat ideea asta. femeile sunt atrase de albastru si isi poarta culoarea preferata.