| Asdfasdefta a întrebat:

Are ceva daca, atunci cand ma vopsesc cu albastru de metilen, acesta ajunge pe scalp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Erzengel a răspuns:

Nu are niciun efect negativ pentru ca e doar un colorant.
Culoarea finala depinde de culoare parului tau. daca esti satena, se va vedea BRUNET! daca esti blonda sau un saten deschis se va iesi ok.Iti recomand sa folosesti un lighean pentru a nu pata cada sau chiuveta.

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Fiind un dezinfectant nu are alt efect decat ca schimba culoarea parului.