| xibalba a întrebat:

De ce site`ul tpu.ro nu are o optiune prin care ne putem sterge conturile la ce ora vrem, cand vrem?

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pentru că ne sechestrează worried.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Banuiesc că e vorba de trafic. Dar nu cred că s-a întâmplat să nu se ştergă un cont dacă i s-a scris în privat adminului.

| MoreTime a răspuns:

Din motive de securitate sau poate pentru ca trebuie sa fii responsabil, atata timp cat ai vrut un cont ai stiut ce ai vrut?
Chiar daca pare un simplu site, e mai mult de atat si trebuie sa iei anumite decizii, daca nu vroiai cont nu-ti faceai...
Cam de astabig grin