| GoldenZenith a întrebat:

De ce sunt bărbații misogini?
De ce sunt femeile misandre?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Ca să caute circumstanțe atenuante propriilor eșecuri(în majoritatea cazurilor; mai sunt și excepții).

55 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Razboiul asta al sexelor e in continua desfasurare. Eu nu sunt misogin,, dar sunt mandru ca sunt barbat!

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Adevărul este că ai și de ce, Drimmi rolling eyes.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu te contrazic, vad ca si tu imi confirmi asta ))))

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Ironia, Drimmi, ironia.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ah,momeala inca se musca,, e bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce m-am săturat de prostiile astea?

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Asta e realitatea. Plus că, am zis sa mai pun și eu o întrebare. :-s

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Mai schimba placa asta cu momeala. Încep să cred că ești mai limitat decât trebuie.

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Sunteti!

| SilentRain a răspuns:

Pentru ca Vaslui laughing

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

batting eyelashes mersi de compliment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ma stii mai bine de atat. Nu sunt eu ala cu complimentele.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bwhahahaha

Hai c-a fost simpatica remarca ta, am zambit.

| GoldenZenith explică (pentru SilentRain):

Hai că-i 'șto la Vaslui. laughing

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Și tu mă știi cât decât. Eu sunt aia cu ironia. M-ai uitat prea repede.

| mentholinks a răspuns:

Este doar o forma de tachinare a sexului opus in vederea imperecherii.

| RAY a răspuns:

De ce sunt bărbații misogini?
voi afirma de ce sunt eu misogin,poate ca si alti se regasesc in povstea mea,dar nu afirm ca detin adevarul absolut nici nu afirm ca pot dovedi ceea ce voi afirm,voi afirma si pentru partea mea feminima
incepem cu partea masculina
In ziua de azi vezi multe fete care se vor a fi obiecte sexuale,multe doar sex ofera si atat, multe sunt mincinoase, ipocrite,o fac pe victima,la inceput sunt timide,sfante, adevarate scorpi care se folosesc de tine apoi te lasa si fug la altul, mai e si chestia cand cum tot respins de sexul opus ajungi sa le urasti, multe mint ca conteaza sufletul te vezi cu ele vezi ca nu e adevarat, multe fete te baga in zona prieteniei si se folosesc de tine, fetele aleg doar barbati care le atrage restul care nu le atrage zona prieteniei sau se compromit cu tine pana gasesc altul

partea feminima

in ziua de azi vezi multi baieti care au doar sex in cap, nu vor o relatie serioasa, sunt imaturi, este secolul 21 avem drepturi si noi numai e secolul 1 in care eram sclavite,barbati trebuie sa se trezseaca la realitate nu sa vada femeia ca un robotel de bucatarie si obiect sexual

in conculzie fiecare cu complexele,frustrarile lui,cu toti avem,mai citesc ca uni nu ai,nu au pe naiba suntem fiinte umane, avem convingeri, credinte false cu toti, de multe ori ele ne oprsc sa iesim din zona de confort, de ce sa incerc sa ma vad cu x toate /toti sunt la fel, practic cum spunea un user TPU crezi in chesti de astea care te protejeaza de dezamagiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sunt majoritatea oamenilor idioti?
Ps. Sper ca sesizezi ca eu am pus "majoritatea" si tu ai lasat sa se inteleaga ca toti ar fi asa))

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Se înțelege ideea. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Preconcepti avem cu toti user dark

| BlackRose03 a răspuns:

"De ce sunt bărbații misogini?"

Nu stiu, nu-mi pasa.

"De ce sunt femeile misandre?"

Nu sunt unul dintre acele cazuri deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Poate,dar nu toti suntem misogini/misandre.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu poti avea o scarba fata de anumiti barbati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Misandrismul nu face distinctii.Si da, pot sa am, dar nu mi-ar fi scarba pentru ca sunt barbati, ci pentru ca au un comportament/caracter infect.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e user dark, e o generalizare eronata, irationala, sunt fete violate inca de mici sau abuzate emotional, fizic de către bărbați de cand erau mici sau care au vazut in barbati niste besti si au ajuns asa, eu cred ca trebuie sa ne fie mila nu sa le judecam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"User dark"?))
Pot sa fie fete violate de mici care sa nu ajunga sa urasca barbatii.Doar sa fie mai precaute. Tematoare.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

DarkIllusion
poate involuntar cred asta, unele dezvoltand Borderline