| aleeee a întrebat:

De ce toata lume pune intrebari cu Metin? Sunt deja enervanti, nu credeti? La conversatii - Metin, la Adolescenti - Metin, la Timp - Liber -Metin.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Oamenii astia nu au auzit de metin-forum (www.metin2.ro)

| Luori a răspuns:

Copchii!
Si eu m-am saturat sa vad intrebari despre asta.

| KlaudyaAddha a răspuns:

Da, si mie mi se par enervanti. Pana si la Hobbies & Pets e Metin! Eu am jucat Metin si nu inteleg ce e asa de interesant. Dar pe net numai Metin, Metin si iar Metin! Prefer Sims de 100000x decat Metin! (Scuze pentru fanii Metin) Oare cati stupizi primesc? Metin e un joc care creaza dependenta.

| alext2001 a răspuns:

Ba si eu am jucat metin si inca mai joc dar pana la urma te plictisesti de joc