| Yarinn a întrebat:

De ce toti baietii draguti sunt ori luati, ori, si mai rau, gay?
Intrebare pusa din plictiseala, nu-i nevoie sa raspundeti big grin.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca nu sunt considerati atragatori si interesanti de catre fete.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Insista ,pe undeva acolo e si unul pentru tine,trebuie numai sa il descoperi !

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Insista, pe undeva acolo e si unul pentru tine, trebuie numai sa il descoperi!

| Vizitiul a răspuns:

Sunt luati pentru o perioada, la fel zicem si noi baietii: "toate fetele frumoase sunt luate!" E plin de oameni frumosi, dar deocamdata nu i-ai intalnit.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pentru ca ii cautati la pranz in aprozarwinking

| adi4ever a răspuns:

Sunt amuzant si sunt liberlaughing lasand gluma la o parte, iti vei gasi unu potrivit odata si odata e plina lumea de baietihappy

| Яùxsi a răspuns:

Nu toti sunt luati sau sunt gay. happy probabil ca doar pe aceia i`ai vazut tu.

| Yarinn explică:

In fine, majoritatea... cei care mi se par frumosi, amuzanti, etc. sunt cu siguranta luati...

| Altu a răspuns:

Socializeaza mai mult. In clasa a 8a gasesti destui draguti si singuri cam pe la aceeasi varsta.
Raspuns dat din plictiseala, nu'i nevoie sa intrebi big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haaaa, din plictiseala ai atins un mare adevar, mi s-a intamplat de nu stiu cate ori sa dau peste un tip beton si sa constat ca ii plac baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cristacheceliute laughing laughing laughing