| hattta a întrebat:

De ce unii oameni exagereaza si se supara din orice lucru?

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Pentru ca nu in general lumea isi acorda prea multa importanta. Si se iau prea in serios.

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca nu au altceva de facut decat sa se concentreze pe cate un singur lucru.

| 1997onur a răspuns:

Pai depinde și de gluma pe care o faci dacă faci glume dinalea deplasate scârboase și infecte nu te aștepta ca cineva sate respecte adevărat vreodată. Sunt și uni care sunt sensibil care nu-și dau seama deloc când gluma este chiar o gluma nimic altceva și începe sa urle aiurea și sa facă urăt și începe și ceartă cu ei.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Fie sunt obosiți și irascibili (dacă se întâmplă o dată - de două ori), fie sunt imaturi și iau în serios orice fleac, care pentru ei e important. Odată cu vârsta înveți să nu-ți mai pese de orice.

| Crescent a răspuns:

Depinde de persoana. Fiecare poate sa aiba alt motiv