| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

De ce unii oameni sunt nesimtiti si imi comenteaza pozele de facebook

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca iti pui poze pe Facebook, iti asumi si riscul de a avea comentarii. Prostia se plateste. Intotdeauna. Vezi ca si cu scrisul stai cam prost!

| UnleashedPsycho a răspuns:

De ce nu ştii tu să scrii?

| GyoLove a răspuns:

Pentru ca nu au alte chestii de facut. Daca ti s`a intamplat nu ii baga in seama, sau sterge`le comentariile, cu astfel de oameni nu prea te intelegi. Bafta. happy

| mihaelutzamy a răspuns:

Fiecare face ce vrea. pozele le-ai pus pentru a fi comentate nu? desigur, nu ar trebui sa fie comentate urat, aici lipseste educatia si bunul simt! funda?

| Mădă0611 a răspuns:

Pentru ca le permiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că își permit...

| duuh a răspuns:

Pentru ca pot.

| AnneHere a răspuns:

Nu au ce face.
Daca tu te simti bine in pielea ta, nu conteaza ce parere au altiiwinking

| TheGenius a răspuns:

Pentru ca le-ai postat...

| mihaibubu1234 a răspuns:

Problema e daca nu vrei sa iti comenteze pozele nu iti mai faceai facebook