| Optimus7 a întrebat:

De ce va plac cartile cu vampiri? De ce Amurg si Jurnalele vampirilor?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sunt interesante, captivante!
ceva nou, eu m-am saturat de cele de dragoste sau politiste.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ca sunt captivante si interesante. TVD rullz love struck! De-abia astept sa apara urmatoarea carte din The Vampires Diares love struck.

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Salut.Noua ne place sau majoritatea oamenilor ne place zic ''majoritatea'' fiindca altii zic ca sunt scarboase si stii tu.
Ok, hai sa revenim la raspuns.Noua ne place fiindca ne tin in suspans. Sper ca te-am ajutat!