| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ceva vreme sunt in cautarea pasiunilor mele.Cum sa imi gasesc pasiunile? Cum sa imi dau seama ce pasiuni am in viata?

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Încerci diferite activități care ti se par interesante si crezi ca te-ar pasiona. Spre exemplu pe mine ma pasionează pictura, cititul, muzica, calatoritul, drumețiile la munte, sportul si mai sunt câteva care îmi scăpa momentan. Ideea e sa încerci sa faci cat mai multe chestii dintre care vei alege mai târziu ceea ce te pasionează cu adevărat. Poti sa te mai inspiri si de la alții. Vezi ce le place, încerci si tu si tot așa. Succes!