| Crissy88 a întrebat:

De ci TPU vinerea viitoare e ziua unui baiat de care imi place si
ne-o invitat pe toti colegi la pizza si vreau sa ii i-au un cadou si nu stiu ce.Imi da cineva niste sugesti? Lui ii place:fotbalul,sporturile,glumele, Suleyman Magnificul, etc. Vreau sa ii iau ceva tare sa ii placa mult.Cel mai bun raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| bock a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi niste pantaloni care au un elastic jos si stau starnsi cu niste bascheti s-ar potrivi foarte bine si stiu asta pentru ca sunt baiat

1 răspuns:
| fotomatic a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, o cana termosensibila de ex. (care isi schimba culoarea), o perna, un glob in forma de inima, etc.
Poti alege o fotografie cu voi doi, una cu echipa lui preferata sau chiar cu serialul. Uita-te pe aici: http://epersonalizari.ro/