| LanaDelRayFan a întrebat:

De partea cui sunteti intre Anamaria Prodan si Reghe? Sa nu vad comentarii cu "nu-mi pasa" pentru ca intreb persoanele care sunt in tema si am chef de vorba pup

22 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce s-a intamplat cu exactitate intre ei 2 doar ei stiu, presa poate specula multe, cert e ca era o nepotrivire de caracter intre ei, el era mai cu bun simt, calm iar Prodanca mai vulcanica, cu scandalurile, era mai repede pe tabloide cand se intampla ceva, cel mai probabil scandalul ala cand i-a dat bucata aia in gura lui Dan Alexa cam de acolo a inceput toata nebunia cu ei, pana atunci presa a fost cam cuminte si nu prea ii baga in seama, de atunci a inceput mare drama, cel mai probabil s-au inselat reciproc fiind departe unul de altul ducand vieti extravagante, aia nu prea a parut sa fie o familie unita, pe saracul Reghe l-a cam albit prodanca ca acum 5-6 ani n-avea un fir alb in cap iar acum zici ca e bunic. Pana la urma e problema lor daca au ales sa divorteze, nu-s de partea nimanui ca nu stiu situatia 100%, insa tind sa cred ca ambii si-au gresit si prin asta au grabit divortul.

| Drimmero a răspuns:

@Victory9

Ce misandra esti, m-am convins de tot, pe langa asta vorbesti si prostii. Cica fara prodanca nu exista, pai Reghe era fotbalist valoros prin Germania in anii 2000, acolo s-a facut el cunoscut si a facut bani, apoi a avut o cariera exceptionala ca antrenor in Romania, la vremea aia presa era la picioarele lui Reghe, ce reusea baietasul asta sa faca furori prin Europa cu Steaua si modul lui de pregatire fizica nu mai vazuse Romania asa ceva, presa discuta despre el, nu despre Prodanca,, cand era vorba de prodanca era si scandalul, dar despre Reghe doar cuvinte de lauda, s-a implicat si asta in fotbalul romanesc si au luat-o toti la trante, se apucase de impresariat, adica cea mai josnica munca din fotbal, practic era un parazit ce traia pe contractele fotbalistilor luand comisioane pe transferuri stand degeaba, e si in procese cu anumiti fotbalisti ca i-au dat aia flit si asta voia cascavalul de la ei, o sa piarda procesele, a dus-o Reghe prin Emirate cand a primit oferta de la arabi sa antreneze acolo, au facut amandoi afaceri pe acolo, stai cuminte ca Reghe nu e neica nimeni, a contribuit destul s-o faca p-aia doamna, ce a fost dincolo de perdea doar ei stiu dar cu siguranta Prodanca nu a contribuit la cariera lui Reghe.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce simplu e sa vorbesti de pe margine, sa mor eu... On-topic: Prodanca mi se pare o taranca ajunsa sus, in mare parte prin munca, dar tot o taranca ca si caracter, una de-aia care vrea sa para mai mult decat e si se da de ceasul mortii sa pastreze aparentele. Reghe e un gigel care si-a inselat prima nevasta cu Prodanca cand inca erau casatoriti, acum s-a repetat povestea si a dat in (aparent) niste altele in timp ce era cu Prodanca casatorit de data asta. Payback's-a ***.

| Hsls a răspuns:

Buna ziua stimabilă Dra plictisita. Dna Prodan a fost aruncata de dnul Reghecampf și asta o oftica la maxim încât a ajuns sa se pozeze singura și să îl atace zilnic. Dnul Reghecampf a luat-o de jos și a făcut-o cine e iar acum musca mana care a hrănit-o. Nici Dra Cauciuc sau cum o cheamă pe Dra aia nu este cine știe ce insa le langa ea dna Prodan este o murătură. Sper că te-am lămurit și ca pe viitor sa nu mai adresezi astfel de întrebări

| GabiDumitrescu a răspuns:

Tot vorbesti de pe margine. De ce a inselat-o? Pai omul se pare ca are asta in sange, ca si pe alta o inselase cu asta. Amuzant cum se da ea lovita cand fix ea facuse acelasi lucru altei femei. De modul in care se tot exprima ea, cu "soarele meu" si alte enormitati...
P.S. Nu ca face scandal e taranca. Urmareste interviuri de-ale ei, declaratii cu diverse ocazii, si mai discutam dupa aia.

| Macarau a răspuns:

De cate luni nu ai mai ieșit din casă? Zici că te-a scuipat cineva aici cu atitudinea asta

| Drimmero a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cu dihania asta nu ai ce discuta, misandria ei e patologica de-a dreptul, aia 2 s-au inselat reciproc, dar ea tot in Reghe da de parca doar el a gresit, amandoi si-au gresit. Nu e taranca, e mahalagioaica, ultima ghiolbanca, pana si pe Zavoranu a depasit-o, eu cred ca astia care o apara pe Prodanca n-au auzit vreodata un interviu de-al ei, ce diplomat era Reghe in interviuri si cu cat calm putea vorbi desi era provocat constant iar asta era la ma-sa pe tarla. Ai pus intrebari grele, habar n-are pe ce lume e, vorbeste doar sa se afle in treaba ca e paralela domnisoara Victoria.

| LanaDelRayFan explică (pentru Hsls):

De ce draga, n-ai loc pe aici de astfel de intrebari?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ha, ha, dar nu. Una e sa ai incredere in tine, alta e sa fii de o aroganta ridicola la granita absurdului. Nu dau exemple, ca tu oricum o sa intelegi fix pe dos.

| LanaDelRayFan explică (pentru GabiDumitrescu):

Gabi, stii ca te iubesc ca tu m-ai ajutat mai mereu, dar nu mai fi rautsad

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Ma refeream la prodanca ca e aroganta, nu la tine. In caz ca s-a inteles altceva. happy P.S. Cind ai drum prin nord, te invit la o clatita.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Esti un sarac frustrat mai sarac si mai frustrat ca mine. big grin P.S. Am cunoscut personal milionari in euro de o modestie extraordinara. Ia si cauta interviuri cu patronul BitDefender, de exemplu. In acelasi timp, am destule exemple de rupti carora nu le ajungi cu prajina in lungul nasului.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Esti amuzant.

| prietenaingrijorata02 a răspuns:

Cam dezamagitor pentru un lana stan but ok

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu sunt de partea divortului.
El prea bleg, ea prea... Trans.
Au nevoie de parteneri cu care sa se asemene putin.

| LanaDelRayFan explică (pentru GabiDumitrescu):

Stiu, ziceam ca esti rau ca te iei de victorylaughing)) daaa! te anunt!

| LanaDelRayFan explică (pentru prietenaingrijorata02):

Pare rausad

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Pai da, astia care si-o cauta... ma mai iau de ei din cand in cand. happy

| Cosmarutau a răspuns:

Ce întrebări de cocalar

| LanaDelRayFan explică (pentru Cosmarutau):

Bine cosmaru meu iarta ma pe mine

| Pnin a răspuns:

Astea sunt discuții de oameni mici. O persoană cu viața în regulă nu simte nevoia să aibă păreri așa puternice despre personaje care nici nu știu de existența lui. Hai sa nu mai promovăm bârfa și mâncătoria de rahat happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Pnin):

Pina una-alta, pe aici sintem oameni mici. Indiferent de cit am avea in cont, majoritatea romanilor sunt oameni mici. Educatia, mediul, societatea per total formeaza oameni mici in spatiul asta minunat carpato-danubiano-putinic (got it? De la Putin, nu de la Pontul Euxin...)