| alittlestar a întrebat:

De pe acest site este cineva din Bacau?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nuhappyDar sunt unii pe aiciwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt tot din Moldova, dar din Barlad.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Normal ca sunt, pe acest site sunt oameni numai din Romania:bacau, bistrita, arad, pitestihappy=)

| sergiu25bc a răspuns:

Salve.
Te invit la o inghetata duminica ce zici vii.
Sunt din Bacau, am 26 ani, si imi plac plimbarile in Parcul Cancicov.
Uite scrii pe google bacauanul25bc, este canalul meu de pe youtube, acolo o sa vezi cateva filmarile de ale mele.
O seara frumoasa in continuare.
Cu stima si respect acelasi sergiu25bc din BACAU.

| ALY_2447 a răspuns:

Da sunt si eu din bacau nu ma laud dar as fi bucuroasa daca as putea sa va conving cat de frumos este orasul meu se numeste SLANIC MOLDOVA un loc de vis deci daca va intereseaza va astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! a venit si rindul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de prin Bacau este cineva pe acest site.

| poofy a răspuns:

Eu sunt din bacau [poofy].