| apaplata_7449 a întrebat:

De unde pot sa downloadez un album intreg? fara sa fiu nevoita sa iau piesa cu piesa asa pe rand

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@apaplata, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| mihai_2762 a răspuns:

Incearca pe www.netdrive.ws

| adryutzza13 a răspuns:

Scrie la Google : download full albums si alege de acolo tongue

| Ralu216 a răspuns:

Pai de pe googletongue.trebuie sa stii cum se numeste albumul.scrii pe google si ai sa gasesti mai multe sugestii. Le vei gasi arhivate.trebuie sa le dezarhivezi si gata!big grinwinking