| danky a întrebat:

Deci a inceput intr-o seara la club am dansat cu o fata si de atunci au iesit vorbe ca sunt cu ea ca am facut-o cu ea si a auzit prietena mea cu care vb cu ea de un an si doua luni si nu ma crede pe mine crede lume ce vorbesc cum ca eu as fii cu aia care am dansat sau am fost si acum e tare suparat si numai nu o pot convinge ca nu am nimic si nu am avut nimic cu fata aia dau fundita la cei care ma ajuta sa o conving am incercat posibilitatile care le-am stiut dar nu a mers nu stiu ce sa mai fac sa o conving si nu vreau sa o pierd ea e cel mai important lucru pentru mine ea este tot ce am nu as putea trai fara ea asa de mult m-am obisnuit incat daca vreau sa intru pe you tube in loc sa scriu youtube scriu numele ei ma gandesc tot timpu la ea si mai e ca la id la conturile de joc peste tot am parola numele ei help me

2 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Ultima parte ca ea e viata ta spune-i ei explica-i situatzia ca atunci cu fata aia nu a fost nimic intre voi doi eu i-as zice asa: "tu esti totul pentru mine nu as putea sa te insel sty bine cat de mult te iubesc nu te-am inselat doar am dansat nu m-am kulkat cu ea nu asculta barfele oamenilor vor doar sa ne desparta:-

| danky explică:

Va multumesc apreciezi timpu vosttru pierdut ca sa ma ajutati mai astept raspunsuri sa vad cui sa-i dau fundita daca o sa mai raspunda cineva multumesc pentru tot