| Upz0r3 a întrebat:

Deci cand intru in metin2 united imi apare o eroare... ce trebuie sa fac sa-mi mearga? si nu e singurul si metin2 dinamik inainte sa-mi reinstalez windowsul mergea metin2 dinamik acum numai merge. La eroare scrie asa: "The application faile to initialize propely (0x0000135)" dau funda + vot.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti de pe net un program (netframework 3. 5 sau 4 )si o sati mearga

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disperatii de mt 2laughing

| madalina188w a răspuns:

Mai incearca o data. funda? te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si cce program trebuie ca sati mearga metin2 united

| ManHunT a răspuns:

DotNetFx 2.0! Aici e raspunsul! Merge 100%! Funda te rog tongue!

| horysk8 a răspuns (pentru ManHunT):

Bv si mie tot asa mi-a aparut ManHunT eu ti-as da 10 funde mari cat tine si vreo 20 de voturi mersi mult big hug big grin