| anonim_4396 a întrebat:

Am windows xp sp3 si cand intru in metin2 united da urmatoarea eroare: the application failed to initialize properly(0xc0000135)click on ok to terminate the application. Dau funda celui care imi da un raspuns util. p. s. fara sa reinstalez windowsu.

Răspuns Câştigător
| christi18 a răspuns:

Pai fi atent cum fac eu ca si mie imi da eroare. stergi fisierele alea doua msdll.etc si mss32 si pornesti autopatcher-ul.sunt sigur ca o sa iti mearga

3 răspunsuri:
| relaxo a răspuns:

Daps asta ie reinstaleaza jocul si gata!

| Alyn123 a răspuns:

Salut,
Eu as zice sa stergi jocul sa sa-l reinstalezi din nou ca am si eu Windows xp sp3 si la mine Metin2 United imi merge.
Mult noroc!

| ReSpEcT_3589 a răspuns:

Eu am windows 7 si nu-mi merge, dc? ma poate ajuta cineva?