| andreea1valentina6768 a întrebat:

Deci eram in excursie in Italia si am vazut o soparla. Era mica, doar ca picioarele din fata aveau unghii destul de mari si mergea pe doua picioare. Imi poate spune cineva daca stie cum se numeste specia asta?

2 răspunsuri:
| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Un copil cu probleme de piele

| corbulalbrosu a răspuns:

In urmatorul articol sunt prezentate foarte multe specii de soparle din intreaga lume. Poate ca printre ele vei recunoaste si soparla de care te interesezi in aceasta intrebarea de-a ta. https://irgp2.ru/......i-byvayut/