| Pufuletzul100 a întrebat:

Cred ca aceasta este a doua intrebare pe ziua de astazi!
Cred ca este cea mai idioata intrebare dar ma framantat asa ca am decis sa o postez.
Deci sora mea care este mai mica, are 14 ani si ceva(cui ii pasa)
Dar noi studiem la aceeasi liceu, este unul destul de bun( cui ii pasa si asta) dar asta este, cand am mers in clasa sa ii duc niste bani, era singur cu iubitus-o si faceau sex...(Cred ca aveau sport) nu stiu ce sa mai cred, cred ca eram la un liceu de nebuni. In fine nu stiu ce sa fac, ma framata sa ii sparg capul la ala* m-au si vazut si aveam fata pana la picioare mai ales ca ea ne tot spune ca nu ar face asta niciodata. Doamne da-mi rabdare. Dau funda XD. Astept raspunsuri serioase, mai am ceva de povestit dar o povestesc alt candva.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Conteaza liceul sa stii o fata care se respecta nu iasa cu un baiat care frecventeaza grupul scolar de constructii.
si problema ta e?

| Pufuletzul100 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asa este! Dar si el studiaza tot la acest liceu! Si nu este un baiat rau, adica porc sau bataus, de aceea intreb, ce ar trebui sa fac?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Pufuletzul100):

Sai lasi in pace

| LoveSleep a răspuns:

Și ai avea pretenția să ți-o sugă ție? Dacă nu, vezi-ți de treaba ta. Ca frate mai mare, responsabil, îți sugerez totuși să te asiguri că se protejază. Alte atribuții sunt în afara cerculețului tău de sarcini.

| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Bă și eu am 15 ani si 8 luni dar nu m-am culcat niciodată cu un băiat.Sau să mor după el.Dar ce ar trebuie să faci să îi vezi pe cei împreună si să vorbești civilizat nu așa cu violența că violența nu rezolvă nimic
Aștept întrebari de la tine

| GabrielPaladin a răspuns:

Salut,
Tu fiind mai mare trebuie sa o protejezi si sa dai dovada de maturitate.
Daca sexul a fost consensual, nu este nici o problema.
Comunicarea este totul.
Timpul inapoi nu poti sa-l dai...
Discuta problema aceasta cu sora ta, asigura-te ca stie ce face si ce inseamna sa faca sex(metode de contraceptie etc.).
Fiind familia ta este necesar sa va comportati ca atare.
Sunteti tineri, explorati si bucurati-va de viata.