| bela05 a întrebat:

Deci saa inceep.credeti ca ar fi bine sa ma tund filat? am parul mediu.si drept. cum credeti ca ar trebui sa ma tund?

2 răspunsuri:
| Haru04 a răspuns:

Lasa`ti parul asa.Nu`l tunde.O sa-ti para rau mai tarziu! Eu nu m`as tunde daca as fi in locul tau.Te pup:*:*

| iulia_8849 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti lasi parul asa pentru ca apoi o sa-ti para rau asa cum mia parut si mie acum 2 ani lasa-l asa( parerea mea)...tu cred ca vrei o schimbare de look poate sa iti schimbi culoare parului ca sampoane sau cu vopsea dar sa te tunzi nu iti recomand lasa-l sa iti creasca lung e mai frumos asa la orice fata ai sta mai bine cu parul lung kiss male fundita:XDbig grin