| anonim_4396 a întrebat:

Descrie-ti "cocalarul cotidian" ( nu e o revista sau alt ceva chiar daca suna asa laughing, descrie-ti cocalarii pe care-i intalniti in fiecare zi si cum se comporta )

2 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Uite un video :

http://www.youtube.com/watch?v=2RJEpXaij_I
Cam asa ceva.:))

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Pozele "misto" facute in baia clubului, gulerul de la camasa ridicat de preferabil camasa roz, dementiala privelistea, daca mai adaugam un strop(balta) de transpiratie si mai ce, hmm. Lanturile de aur care sa ii arate puterea, bogatia, sa nu uitam de masina lui tatalaughing) Ca na...baiatul trebuie sa "agate" ceva. Cum era sa uit de poze de pe facebook unde isi arata momentele lui de glorie la sala si "podoabele" lui(muschii sa nu se inteleaga altcevalaughing)) Baia, sanctuarul lor, oglinda "pestrita" laughing) Daca ma intelegi. Nelipsitele, manelele si banii aruncati in "vant" de cate 1 leu sa fie mai multi si cireasa de pe tort evantaiul facut din euro, epic. Lista poate continua. laughing O seara buna!