| mystyllecaty a întrebat:

Descrieri dragute pentru. poze![mersi:*]

1 răspuns:
| ingerashhhh a răspuns:

Deci iti spun cum imi descriu eu pozele.
1.trandafiri flori de dor si amor, trandafiri plini de spini si culori
2.simply positive
3.Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi,ci sunt cum sunt cand ma visezi, deci dormi mai mult ca sa visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi
4.Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura
5. Poate ca, intr-adevar, ochii femeii iubite sunt marginea lumii.
6. Iubiti frumusetea, ea este umbra lui Dumnezeu in univers!
7.Frumusetea de orice fel,in dezvoltarea sa suprema, in mod invariabil, emotioneaza sufletul sensibil pana la lacrim
8. Fericirea este sensul şi scopul vieţii, întregul scop şi sfârşitul existenţei umane.
9.Sa iti urmezi viata dupa parerile altora nu este decat o sclavie
10.Sunt o mica frumosete, invidiata de multe zdrente
11.Viata nu este o stiinta exacta, este o arta
12.De vei plange pentru mine,zi-mi sa plang si eu, de vei plange pentru alta, iti doresc sa plangi MEREU
13. Există o singură frumuseţe care nu se ofileşte o dată cu trecerea anilor: este frumuseţea interioară a spiritului. Această calitate a personalitatii fac să sclipească ochii unei femei reuşind s-o transforme dintr-o persoană mediocra într-una deosebită.
14.Nici un bărbat nu crede că o femeie vorbeşte prea mult, când îl vorbeşte de bine
Ceva de genu, sper sa te fi ajutat.te-am pupat, pa pa