| KKarl a întrebat:

Desculț sau încălțat? EU PREFER DESCULȚ. De ce? Pentru că așa mă simt eu bine. Și la școală merg desculț și pe munte tot desculț am urcat. Voi ce părere aveți?

36 răspunsuri:
| TerenteFTW a răspuns:

Uh....nebun? oare talpile alea sunt doar asa un moft? da, acasa stai descult daca asa te simti tu bine dar oriunde altundeva poti calca in cine stie ce, te poti intepa si infecta

Răspuns utilizator avertizat
| untu a răspuns:

Este foarte sanatos mersul pe jos chiar descult! Intareste imunitatea, acest tratament este recomandat de medicina naturista si de farmacia verde! Vezi la https://ceicunoi.wordpress.com/......pamantare/

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns:

Îmi aduci aminte de un user laughing

| untu a răspuns (pentru KKarl):

Cu placere! Eu impreuna cu tatal meu mergem descult prin curte prin iarba verde din fata casei de la tara si am simtit cum stresul, oboseala si starea de nervozitate se duc direct in pamant si niciodata nu m-am simtit asa de bine!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Divy):

Eu credeam ca e acelasi.laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Câţi ani ai şi de unde eşti?
Mulţumesc.

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Era mai vechi de 2015, nu?
Tu de unde ști că e același?

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns (pentru KKarl):

Ce anume?

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns (pentru KKarl):

Era un utilizator cred că avea username-ul suntdescult sau ceva în genul și avea o poză cu o talpă de picior sau cineva în picioare goale...

| J0B0MAT a răspuns (pentru KKarl):

Şi vorbeşti română

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns (pentru KKarl):

Deci nu ești el sau ești el? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg nud la scoala, si pe la magazin, peste tot, asa ma simt eu bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Divy):

" Credeam " din cauza intrebarii, n-am zic ca e acelasi. laughing

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Înțeles să trăiți ai zis ceva de sârmă ghimpată? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Divy):

Nu, doar de ceara fierbinte. :3

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Lavăhee hee erupție laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Divy):

Asa omori omul si nu mai ai nici-o satisfactie. laughing

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu credeam că lava transformă în statui așa arăta în documentare, am fost minți merit titlul de ofițer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Divy):

Ce relevanta are, tot le seci viata din ei si trebuie sa cauti alta victima.