| KKarl a întrebat:

Desculț sau încălțat? EU PREFER DESCULȚ. De ce? Pentru că așa mă simt eu bine. Și la școală merg desculț și pe munte tot desculț am urcat. Voi ce părere aveți?

36 răspunsuri:
| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Lipici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Divy):

Voiam sa pun picatura intr-un luciu de buze si sa le dau unora, dar oare mai avea efect in contact cu aerul sau se ducea dracu tot din cauza formulei? laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu cred ca ii faci concurenta chiftelei.

Răspuns utilizator avertizat
| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns:

În fine, am găsit un om inteligent cu care să pot discuta. Ţi-aş ura că să fi sănătos şi fericit. Dar ar fi degeaba. Fiind desculţ, le ai deja.
Vrei să fim prieteni? Eu sunt în Bucureşti.