| KKarl a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care merg desculti? Tata a mers descult mult timp si uneori ma lua si pe mine.
La scoala e un proiect: „Mergi descult pentru pantofi". M-am gandit sa merg descult ceva timp pentru a economisi bani. Ai mei parintii sunt de acord. Urmeaza, deci, sa merg peste tot. Nu stiu cum va fi.
Voi ce parere aveti despre acest proiect?
Ma gandesc ca poate asa voi fi vazut de colegi si se vor imprieteni cu mine. Dar nu acesta e scopul.
Daca vreti, va tin la curent cu ce se intampla nou in mesaj. Pentru acesta va rog sa imi trimiteti un mesaj la utilizatorul https://www.tpu.ro/utilizator/accjqj. Acesta sunt eu! O zi buna! Astept raspunsuri!

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ai mai trecut prin faza asta acum doi ani...

Răspuns utilizator avertizat
| Petrovic a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Mi se pare ciudat... sunt atatea pe jos.

| KEiGHT a răspuns:

Salut, te vei incarca cu energii benefice, se vor face schimburi de energii mai bine zis, cele negative cu cele pozitive si invers, in plus corpul tau va simti un confort placut deoarece esti in contact direct cu energiile pamantului si dereglarile functiilor organelor se vor imbunatati daca faci asta zilnic!

Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| KEiGHT a răspuns (pentru KKarl):

Nu conteaza, asta o faci doar cand nu pleci in oras, pe iarba... logic, nu? happy

Răspuns utilizator avertizat