| secretsecret11 a întrebat:

DEspre ce pot face o pagina pe facebook?

Răspuns Câştigător
| PinneBerry a răspuns:

Poti faci o pagina pe tema numelui paginii din fericire stiu multe:
-it's my!(despre tine)
-i hate you and i love you.(ura si dragoste)
-Campion?(Ce cred alti oameni ca inseamna cuvantul ''campion'' si ce crezi tu ca inseamna)
-I like music( exprimi cat de mult iti place cat de mult iti place muzica)
-Fan Club...(Faci un fan club despre cine vrei tu)
-Sports (diferite sporturi)
-TPU Facebook (faci un TPU pe facebook)
-Bijuterie (daca esti fata si iti plac bijueriile poti face asta.O pagina despre bijuteri.)ETC.
Sper ca te-am ajutat! Funda?

3 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Poti face o pagina de Comedie cu un nume unic. (Iti faci din timp material adica poze, videouri, le iei dupa Facebook, dar mai faci si tu. )
De ex eu am o pagina 'Politia Romana" merge bine dar am primit amenintari de la Politie si am fost nevoit sa o sterg, se sterge in 10 zile.
Poti sa faci despre zona natala. Faci poze, videoclipuri etc.
Poti face o pagina despre o persoana faimoasa decedata sau vie.
O pagina despre un personaj fictiv (Slenderman, Pedoursul ) personaj de desene animate/filme.
Despre un desen/film/serial.
Esti liber, faci ce simti tu ca ar trebui sa fie si nu este.

| TheWalker11 a răspuns:

Poti sa faci o pagina despre idolul tau..de exemplu "Shakira fan page" sau poti face o pagina in care sa postezi peisaje..mai poti face o pagina in care sa postezi curiozitati sau una in care sa postezi citate de dragoste sau sfaturi. happy funda?

| MariusJust4Dream a răspuns:

Poti face o pagina despre sportul preferat, cantareti preferati, lucrurile tale preferate, animale etc.
S-au lucrul care te pasioneaza. Funda smug?