| Deaad a întrebat:

Din cadrul proiectului "promovarea muzicii de buna calitate", pe care l-am infiintat acum 10 secunde,prin care vreau sa promovez artisti putin cunoscuti,spre dorinta de a-i face cunoscuti si voua,pentru ca merita mult mai multa apreciere decat li se acorda in momentul de fata, radiourile constand in muzica de umplutura:

https://www.youtube.com/watch?v=AOA1XWTtwyA

Si ca sa fie o intrebare.

Cum vi se pare?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Frumoasă, deşi cu prea multe "But you don’t love me" pentru gustul meu. laughing

| Drimmero a răspuns:

Nu suna deloc rau!

| syd a răspuns:

Suna generic, dar nu rau

(dupa mine)