| ScapaMaDeEa a întrebat:

Din ce cauza ati ras/ ati plans ultima data?

9 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Nu-mi aduc aminte de ras insa am plans la festivitatea de incheiere a clasei aVIII-a din cauza ca am avut niste colegi foarte buni si mi-a fost greu sa ma abtin din plans...

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Ultima data am ras datorita prietenei mele, care ma facea sa rad, asta s-a intamplat ieri.
Ultima oara am plans datorita unei note. Cred ca acum o saptamana, probabil...

| Dariusuu a răspuns:

Ultima dată am răs de o fază din footbal și am plâns la festivitatea în clasă a a12.

Atunci chiar am fost trist :-(

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Rad zilnic, la,, figurile pisoilor mei.Am plans acum 2 ani, la pierderea cuiva drag.

| grab a răspuns:

Banc: calul imparatului era mereu trist!
Cine imi face calul sa rada, ii dau un premiu.
Un ghidus de taran, se duce la cal, ii spune ceva la ureche si calul incepe sa rada. Regele, marlan, ii multumeste dar nu ii da premiul. Apoi, taranu se duce la cal il ia de-o parte si in 5 secunde calul incepe iar sa planga!

Ce-a facut taranu?

1. I-a spus calului ca o are mai mare ca a lui.
2. I-a si aratat-o!

| greyhound a răspuns:

Iarba/femei

| MaliciousDeath a răspuns:

Am plans ieri, dupa ce a murit Gus(un personaj misto dintr-o carte).E prima oara cand mi s-a intamplat asta.
Am ras:http://24.media.tumblr.com/......o1_500.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ultima data am plans rau cand a plecat mama mea in strainatate, iar de ras nu-mi aduc aminte sincer cand am ras ultima oara asa cu pofta, sunt suparata mai mult.
Te pup!

| pampam18 a răspuns:

Am terminat clasa a 8-a deci am plans la festivitate.
Am ras ieri cand am vazut interviul luat unei colege despre exam.