nony
| nony a întrebat:

Din motive oftalmologice am fost nevoit sa editez aceasta intrebare.
Scuze celor care au raspuns la vechea intrebare.
Acum va invit sa imi raspundeti la asta : Care-i vina orbului ca si-a uitat batul acasa?

6 răspunsuri:
nony
| nony explică:

@Sweet, ceea ce am postat e foarte serios. Daca citesti printre randuri o sa vezi ironia sorti.Pana si cei batrani au ajuns la apogeul asteptari.Promit ca urmatoarea intrebarea o sa aiba puternice carcateristi filozofice, morale si umane.

nony
| nony explică:

Upsss! Furni, crede-ma ca habar nu aveam ca ai postat si tu asta.Nu as fi facut in viata mea gestul asta daca vedeam.
Imi cer scuze si o sa editez postul. Dar priveste partea buna, avem aceleasi gusturi la ironii. Sper totusi sa nu ironizezi acest raspuns happy

| SweetCandy a răspuns:

laughing nici nu ma gandeam ca o sa postezi ceva mai serioslaughing)

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Tare nostima faza, cu siguranta de multe ori am avut ocazia sa asistam la asemenea scene.
LA MULTI ANI!

| ela_8957 a răspuns:

rolling on the floorlaughing. Bine ca mi-ai amintit, sa o invat pe bunica cum se scrie inainte sa mearga la votlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata originalitate, nony! Debordezi...
http://www.tpu.ro/......e-protest/