| anonim_4396 a întrebat:

Dinou, au trecut 3 ani de cand am pus intrebarea asta :

"Salut necunoscutilor.

Un mini concurs, cate posturi/intrebari sterse de admin aveti dar cu poza nu fara! Castigatorul nu primeste nimic laughing dar sunt curios daca adminii au ce au cu mine sau si cu altii "

https://imgur.com/E7si4Rq

30 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Pff. Mic. Stai jos, nota 2.

| 393Dan a răspuns:

Va trebui sa me crezi pe cuvant 69/0

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 393Dan):

Si tu esti mic, ai nota 1. Si mai rau. Cat despre ce ai zis > https://www.google.it/......ps?/search

| Caro34 a răspuns:

Eu am 44! sad

| 393Dan a răspuns (pentru anonim_4396):

In acelasi timp nimeni nu e obligat sa ne demonztreze si sa ne aduca dovezi si argumente de fiecare data cand vorbim cu ei. Cel putin eu nu ma astept la asta.

| LoveSleep a răspuns:

500 și ceva, dar nu e cine știe ce, majoritatea au fost șterse pentru că întrebarea la care am răspuns a fost ștearsă. Deci cine a răspuns cel mai mult pe TPU, probabil are cele mai multe.

| whatevernvm a răspuns:

Cum se face poza?

| whatevernvm a răspuns:

Nu stiu sa fac poza, mda. Am facut print screen si nu stiu sa o pun aici, da, geniu, stiu
Nu am multe, surprinzator
Răspunsuri / Întrebări şterse de admin

322 Răspunsuri şterse | 0 Întrebări şterse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te simteai persecutat la vremea aia? laughing
Ete aici saracie. sad :
https://s1.postimg.org/86wxoujzz3/Screenshot_21.png

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda laughing. Aveau si au ceva cu mine adminele. Ce sa zic, toti ma iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Imi aduci aminte de Woodpints sau cum naiba se numea ala. El chiar avea pe vremea aia atatea raspunsuri sterse. Plus un cont banat permanent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Nici nu ma mira. De cand sunt pe site/ul asta nu tin minte sa fii un user foarte activ plus ca nu iti bati capul cu altii ca sa ai raspunsuri sterse asa ca nu ma mira deloc numarul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zisesei ca te-au avertizat ca o sa te suspende daca ne mai intrebi ce melodie ascultam, mi-am luat eroare la faza asta. laughing Inteleg ca este considerata spam dar fix intrebarea aia nu e cea mai mare problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am mintit despre faza aia. Dar ce imi pasa. Revin cu alt cont. Adica hahaleri ca chiftea si altii pun 10 intrebari pe zi si eu nu am voie 1? Sa ma scuteasca.

| syd a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu te zgarie pe retina fonturile alea grunjoase?
http://imgur.com/gkIWo2K

| Kaℓi a răspuns (pentru syd):

Nu.
De fapt, ce fonturi?

| syd a răspuns (pentru Kaℓi):

Toate fonturile sistemului de operare sunt neslefuite. pixelate. e o setare pe care o poti schimba.

| RAY a răspuns:

1334 Răspunsuri şterse | 21 Întrebări şterse

dar peste 99% sunt intrebari sterse, in caz contrar eram banat de mult, in 4 ani o singura data am fost banat sau avertizat, niciodata nu mi-a spus vreun admin ca am jignit pe cineva sau ca am scris ceva vulgar, adminele sunt foarte ok, eu le consider ca fiind cele mai bune din Romania fata de alte site urii nu te poti plange de TPU, e un site minunat cu admine minunate parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu ai fost tu pe alte site/uri sa vezi ce inseamna admini de nota 10. Unde chiar le pasa de site, nu intra sa vada doar raportarile si chestiile de genul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe softpedia unde te jignesc, am fost pe multe site urii de toata jena

| Kaℓi a răspuns (pentru syd):

Probabil ai dreptate, dar nu ma deranjeaza.

| syd a răspuns (pentru Kaℓi):

Ad libitum

| Kaℓi a răspuns (pentru syd):

happy
Ok, dar nici n-as stii sa setez alt font laughing)))))

| syd a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu trebuie sa setezi altul
http://www.isunshare.com/......ws-10.html

Răspuns utilizator avertizat
| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici pe mine nu ma mira foarte mult, doar putin, si in sensul ca nu stiam ca am atat de multe raspunsuri sterse. Sigur, au disparut odata cu intrebarile tampite la care am raspuns, nu din vina mea.
Activa... la ce? poate nu sunt eu atenta, dar nu prea gasesc intrebari la care sa am ceva de spus si de intrebat, n-am ce intreba aici big grin iar de "batut capul cu altii" e inutil, trust me.