| SilentRain a întrebat:

Voi cate întrebări /răspunsuri aveți șterse?

https://imgur.com/a/qmVK0lW

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi atenta la ce scrie acolo, intrebarea a fost stersa deci toate raspunsurile au fost sterse, nu admin a sters, cand admin sterge apare asa = Răspunsul tău a fost şters de un editor si poti da sa analizeze din nou raspunsul

| SilentRain explică (pentru RAY):

Fii atent la ce citești, nu am pomenit nimic de admin

| RAY a răspuns:

Si eu sunt foarte curios

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu înțeleg o chestie la tine, dacă ai terminat o cearta cu un om de ce mai continui sa jignești prin comentări?
Spune-mi după părea ta cam ce crezi ca rezolvi în modul asta?
Dacă pui gaz pe foc, oare nu ia foc?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nici macar nu ti am scris numele, tu visezi clar

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

In ce nu am dreptate?

| SilentRain explică (pentru RAY):

Am întrebat dacă se poate o discuție matura
Nu m-am născut ieri și nici tu nu ești prea subtil cu comentările alea
In fine, n-am cu cine sa discut

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Omule eu nu te-am jignit, eu nu jignesc pe nimeni de pe TPU, ceea ce spun este adevarat si pot demonstra asta, fiecare lucru care il afirm, te cunosc de un an, nu au fost jigniri, dupa ce mai facut jigodie si in toate felurile cica sa vorbim matur, tu mai jignit ca nu am crezut o poveste fara motiv acum faci pe victima nevinovata plus 100 de rapoarte la admina

| SilentRain explică (pentru RAY):

Îți lipsește sinceritatea, pff tu nu jignești, minți
Recunosc ca te-am făcut jigodie, dar nu în toate felurile
Ai înțeles puțin greșit, din punctul meu de vedere e urat sa scrii unele afirmații fără sa cunoști în total o situație și apoi după ce afli adevăratul nici măcar un amart de scuze sa nu scrii, dar ma rog nu mai are nici o importanță

Eu îmi recunosc greșelile, am reacționat din impuls, total negândi

Mie clar ca nu am cu cine sa discut, vreau înapoi în lista neagra
Probabil tu o sa continui cu comentările tale subtile, eu una voiam o variat mai pașnică

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Omule ce jigniri ti-am adus? ce nu e adevarat din ce am scris? a spune unui om ca este ipocrit, mincinos, prefacut din moment ce poti dovedi asta cica e jignire, saracul dragnea cat de jignit e, de un 1 an ne cunoastem, eu nu fac afirmati asa aiurea

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu, nu e adevăr, nu ma cunoști deloc, și ce dacă ma știi de un an nu ști nici cum ma cheamă
Vrei sa să fac și eu asa ca tine? Ți-a place? Și te aștept sa nu reacționează?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Da,daca ai dreptate as accepta

| SilentRain explică (pentru RAY):

Stai calm ca și tu le ai pe ale tale, nu o sa fac asta, nu ma lasă caracterul meu

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Cum te dai sfanta, auzi nu te lasa caracterul happy

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nu fac mizerii din asta tipice copiilor de 14 ani
Dacă eram asa nu încercăm sa discut, puneam întrebări și lăsăm răspunsuri suptile, direct fără nici o discuție
Nu ma dau Sfânta asta ai scos-o din burta ta
Ray nu rezolvam nimic asa, dă-mi bloc și ignorma, asta e tot ce îmi doresc
Nu ma lasa comentări legate de mine, și nici răspunsuri

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Dar ai facut parte din trecutul meu fata, eu numi neg trecutul

| Drimmero a răspuns:

195 de raspunsuri sterse, 0 intrebari...bine, eu nu prea pun intrebari decat atunci cand zace plictiseala grav in mine, de asta n-am pus intrebari cretine.

La raspunsuri am avut sterse, dar n-au trecut la numerotare, pe alea mi le-au sters cand m-au raportat prea tristii astia din umbra, cred ca aveam 250 cu aproximatie in total.

Răspuns utilizator avertizat
| ForeverAlone97 a răspuns:

2 întrebări și peste 100 de răspunsuri