| anonim_4396 a întrebat:

Salut necunoscutilor.
Un mini concurs, cate intrebari sterse de admin aveti dar cu poza nu fata :P
http://s28.postimg.org/nnahccg6l/capture_20140805_132847 .png

castigatorul nu primeste nimic :)) dar sunt curios daca adminii au ce au cu mine sau si cu altii :P

17 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Intrebari nu am, doar raspunsuri, momentan 23.
http://i61.tinypic.com/2mdqo9c.jpg

| Leocerba a răspuns:

krakilla spunea ca numarul intrebarilor/raspunsurilor sterse este irelevant, ce conteaza este procentajul, pentru ca nu prea poti compara un user cu 10.000 de raspunsuri cu unul care are doar 1.000.
Eu vin si spun ca e usor sa urci intr-un astfel de top cand ai un fel de-a fi anume, mai greu este sa te trezesti cenzurat desi nu ai spus-o pe sleau, desi n-ai fost agresiv, sa te trezesti cenzurat nu pe barba ta ci pe prostia alora de te-au citit incurcisat.
Ca atare, insist sa ma alatur la numaratoare, de neimaginat si totusi am aprox 16 raspunsuri sterse.
Nu le mai fac si poza acu`, ajunge un sincer Să mor eu!

| Pricked a răspuns:

Http://i.imgur.com/nX1lmFB.jpg
Sunt întârziată, dar simţeam nevoia să mă laud.

Bine, Endoryus, recunosc, am editat-o. Acum sunt sinceră- http://i.imgur.com/Ly7cvS8.jpg

| Wøodenpints a răspuns:

Copilașilor.
Am mai multe răspunsuri șterse decât aveți voi date.
http://imgur.com/7Kad7kP

| Ritsuko a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ar trebui sa te felicitam? Si eu am 18, probabil 20 dupa ce va vedea intrebarea.

| anonim_4396 explică (pentru Ritsuko):

De ce ar sterge ma rog? nu insultam sau mai stiu eu ce

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numarul intrebarilor sterse este irelevant, ce conteaza este procentajul. Nu poti compara un user cu 10.000 de raspunsuri cu unul care are doar 1.000.

Prin urmare, momentan avem:

1. Wøodenpints - 6596/784 --11%
2. krakilla - 3025/218 -- 7%
3. Endoryus - 1993/63 -- 3%
4. TheMechanix - 1557/30 -- 2%
5. thegatekeeper - 4556/23 -- 0.5% (?)

Wøodenpints, fii capitanul nostru! Sunt curios daca va reusi cineva sa te detroneze.

Era sa uit:

http://i.imgur.com/pFQu4z8.jpg

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă mențin pe podium. Zilnic crește numărul.

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Si la mine, chiar sunt silitor. Majoritatea nu inteleg cat de greu este sa realizezi ce facem noi. Trebuie pastrat un echilibru perfect intre prostiile pe care le spunem si sfaturile folositoare. Daca spunem prea multe prostii, ni se va inchide contul. Daca spunem prea putine, scade numarul postarilor sterse de admini. Daca nu dam destule raspunsuri inteligente/amuzante/folositoare, din nou, ni se va sterge contul. De asemenea postarile sterse trebuie sa pastreze anumiti parametrii, expresiile si cuvintele folosite in ele trebuie alese cu mare bagare de seama. Oamenii simpli nu inteleg ca este o arta ce facem noi. Dar mai am inca multe de invatat de la tine, 4% e exagerat...

| Bøøgey a răspuns (pentru anonim_4396):

Nenea, fa loc si pentru mine. Vin tare din spate cu 15%.
http://imgur.com/JcKXbbe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O am mai mare decat voi. :))

http://i.imgur.com/0NhvSzv.png

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clasamentul s-a modificat putin. Campion incontestabil, cu mai multe raspunsuri sterse decat aprobate, este SectorSweep. Cum a reusit aceasta performanta va ramane un mister ce poate va fi elucidat doar de catre alieni. Sau de catre "za germans"!

1. SectorSweep 289/1014 -- 350%
2. Bøøgey 927/139 -- 15%
3. Wøodenpints - 6596/784 --11%
4. krakilla - 3025/218 -- 7%
5. Endoryus - 1993/63 -- 3%
6. TheMechanix - 1557/30 -- 2%
7. thegatekeeper - 4556/23 -- 0.5%

| Leocerba a răspuns (pentru anonim_4396):

Din categoria Sport, de Coubertin spunea ca important este sa participi, insist sa ma treci si pe mine in lista, chiar daca pe un onorabil ultim loc.
Or fi fiind doar 16 raspunsuri, bai, dar stii cat tineam eu la ele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost ma amuzant decat ma astepta aici =rolling on the floor

| Ritsuko a răspuns:

Ai raspunsuri sterse nu intrebari, oricum nu te asteptai ca ele sa fie sterse avand in vedere continutul?

| anonim_4396 explică (pentru Ritsuko):

Ups voiam sa scriu raspunsuri laughing. unele nu, daca pupam in dos pe cineva nu le stergeau, daca zic ca au o mentalitate echivalenta a unei maimute mi le sterg...