| ايرينا a întrebat:

Doriti sa imi puneti o intrebare? Care e aceea?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

A da, eu ca tot veni vorba. Crezi ca reusesti sa ne cuceresti daca ti-ai pus ochelari de soare? Daca n-ai decolteu, degeaba!

| Vizitiul a răspuns:

Darmonik- are dreptate Flav, chiar daca nu iti prea surade ideea...ai putut pune emoticonul ala, dar ala nu-i rasul tau, e ceva fortatlaughing...acum lasa gluma si treci la CRATITAhappy.

| Pho3nix a răspuns:

Cum o cheama pe mama lui Bula?

| Pho3nix a răspuns:

@Darmonik

Nu...nu voiam sa scriu cu ''P'' laughing.
sunt baiat cu bun simt...nu injur big grin laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Ti-ai papat micul dejun? happyhee hee

o zi senina!

| Casiana a răspuns:

Cine este fata de la avatarul tau, de pe TPUlaughing! Buna intrebarea?

O zi buuuuna!

Pa, pa!

| Casiana a răspuns:

Inna, cea care canta melodia aceea HOT? Ce incultura am in muzicalaughing...chiar nu am recunoscut-O... tu nu ne intrebi nimic?

Pwp!

| putzulica a răspuns:

De ce ai pus intrebarea asta? asta-i intrebareawinkinghee hee

| ايرينا explică:

Andreyeugen...plictiseala!
adriana_sw33ty...nu am mancat pentru ca nu mi-e foame
casiana... e Inna.

| ايرينا explică:

Flav... daca tu zici!laughing

| ايرينا explică:

Mei...sincer nu stiu cum o cheama pe mama lu BULA...DAR.nu stiu. poate vroiai sa scrii BULA cu "P" in fata!laughing