| Wtf9000 a întrebat:

Două vaci stăteau într-un copac şi croşetau apa folosind 2 cărămizi. La un moment dat, una dintre ele o întreabă pe cealaltă:
- Cît e ceasul, mă?
Cealaltă scoate termometrul din căciulă şi zice:
- Joi!
Morala: Nu îndoiţi sticle de Pepsi.

Răspuns Câştigător
| dinusinziana a răspuns:

Eu stiam alte doua variante. laughing

Doua vaci crosetau sifon pe un stalp de inalta tensiune. La un moment dat, vine un magar si le zice "ce faceti, suratelor" la care una de sus zice." reptila-i mama ta!" laughing

si a doua varianta:

"Doi ursi crosetau sifon intr-un bec. Vine albina si intreaba: " ce zi e azi?" Septembrie! Morala: nu te mai mira atat, ca bicicleta nu era a lor laughing

11 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Pai asta este bancul la care m-am prins cel mai repede, nu mi-au trebuit amandoi neuronii mei ca sa-l inteleg laughing rolling on the floor
Logica bancului este sub apa laughing rolling on the floor

Shin
| Shin a răspuns:

Tare tongue
Shin

| maryana5 a răspuns:

M-am prins straight face tare straight face n-am cuvinte straight face si pana la urma vacile au crosetat apa thinking hmm thinking si acum ma mai gandesc thinking

| hanry a răspuns:

Nu asa era bancul bancul era.
Doua vaci crosetau apa minerala cu doua caramizi pe o panza de paianjeni. Prima o intraba pe cealata:
-apropo de lapte cat este ceasul?
-cealata scoate termometrul si spune:
-joi.

| Adina_4603 a răspuns:

Doua vaci pasteau apa minerala in desert. La un moment dat, una zice catre cealalalta : -Apropo de lapte...cat e ceasul? Cealalalta scoate termometrul si zice: - Miercurilaughing

| Mayar a răspuns:

Faina fain rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingfoarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiua alta varianta decat cea poe care o stiti voi

O vaca pastea pe asfalt trece avionu si o calca
Morala:Nu arunca cu piatra in geam ca nu e bicicleta ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu alta happy
Doua vaci pasteau pe asfalt.Deodata vine un submarin si le calca.
Ce invatam noi din toata chestia asta? Sa nu mancam fructe nespalate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai eu nu'nteleg straight face
sa'mi explice cineva!

| DeeaAndreea92 a răspuns:

laughing Foarte tari bancurile astea seci!
Pacat ca mai exista si oameni pretentiosi in ale simtu` umorului. :-W